دکوراسیون داخلی

بهترین جا برای تلویزیون در خانه کجاست؟

بهترین جا برای تلویزیون در خانه کجاست؟

محل قرار دادن تلویزیون در اتاق نشیمن کجاست؟ آیا تلویزیون روی دیوار نصب شود یا روی میز تلویزیون قرار گیرد ما در دکومبل جایگاه تلویزیون در پذیرایی را برسی می کنیم.

همه به خاطر دارم همین ده سال پیش تلویزیون ها در چه ابعادی بودن تلویزیون های قدیمی مثل یک هیولا بزرگ و جا گیر بودن ولی الان اینگونه نیست تلویزیون‌ها جدید به طور معمول در رنگ سیاه تولید می شوند و همچنین به نازکی یک کاغذ هستند، این امر باعث می شوند برای قرار دادن آن‌ها به صورت خلاقانه در فضای نشیمن شما فراهم شود.

از نصب تلویزیون بالای شومبنه تا پنهان کردن آن در داخل کابیت ساخته شده، تلویزیون های امروزی را می‌توانید به زیبایی در طرح نشیمن خود جای دهید. این راهنمایی ها برای قرار دادن تلویزیون در فضای نشیمن خود را بخوانید و به بهترین شیوه‌ی ممکن از تلویزیون خود لذت ببرید.

از محلی دور از نور خورشید برای قرار دادن تلویزیون استفاده کنید

تلویزیون را در محلی که تابش مستقیم خورشید روی آن باشد، قرار ندهید. اگرچه ما دوست داریم احساس نور خورشید را بر روی پوستمان داشته باشیم، اما تابش خورشید بر روی صفحه تلویزیون باعث می‌شود تماشای آن مشکل باشد. بهتر است آن را در کنار پنجره، به خصوص پنجره‌های بزرگ، قرار دهید تا از تابش مستقیم خورشید جلوگیری شود.

تلویزیون را در مقابل رنگ‌های مشابه قرار دهید

نصب تلویزیون بر روی پس‌زمینه تیره به آن کمک می‌کند تا با پس‌زمینه ترکیبی شود دیوار پشت تلویزیون نیز می تواند دارای تنوع بسیاری از جنس‌ها و بافت‌ها باشد مانند کاغذ دیواری

تلویزیون را از مرکز محل قرار دهید

بهترین مکان برای قرارگیری تلویزیون در خانه کجاست؟

بهترین مکان برای قرارگیری تلویزیون در خانه کجاست؟

گاهی اوقات فضایی باریک با دیوارهایی که با پنجره‌های بزرگی تزئین شده‌اند، برای قرار دادن تلویزیون، نیاز است که آن را از مرکز محل قرار داده و در هر فضایی که ممکن است قابل قرار دادن باشد، قرار دهید. اما مهم نیست این می‌تواند به تلویزیون کمک کند تا به عنوان یک عنصر اضافی در یک اتاق طراحی شده به نظر برسد، به جای اینکه عنصر اصلی طرح باشد که بر اساس آن بقیه بخش‌ها شکل می‌گیرند.

تلویزیون را در گوشه اتاق قرار دهید

از یک تلویزیون کوچک استفاده کنید و آن را روی یک میز تلویزیون یا در گوشه ای از اتاق قرار دهید، تا به جای اینکه تمام توجه را به خود جلب کند، به تزئین اتاق کمک کند. این روش در منازل با طراحی باز، جایی که فضای باز و چندین عملکرد دارد، بسیار موثر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *