دکوراسیون داخلی

راهنمای خرید آینه کنسول کوچک مدرن و پایه دار

راهنمای خرید آینه کنسول کوچک مدرن و پایه دار

آینه کنسول مدرن یکی از بهترین لوازم دکوری جدید در خانه ها به شمار می رود که یک میز تقریبا جمع و جور است که در سالن پذیرایی قرار می گیرد، اما تاثیر زیادی در دکوراسیون منزل می گذارد. میز کنسول ها مدل های مختلفی دارد و دست افراد در انتخابات آن ها باز است، چرا که از جنس های گوناگونی می توانند تولید شوند و شما می توانید از بین آن ها یکی از این مدل ها را انتخاب نمایید. یکی از مدل هایی که برای هر خانه ای و هر دکوری مناسب و کاربردی است آینه کنسول است که در ادامه درمورد آن به شما می گوییم.

آینه کنسول پایه دار مناسب برای خانه های کوچک!

اولین ویژگی و مزیت میز کنسول پایه دار، این است که اندازه متوسطی دارد و معمولا دارای میز کشیده است. این مدل میزها اگر شما برای خانه ای که می خواهید آن ها را بخرید متراژ زیادی ندارند، گزینه خوبی است، چون که جای زیادی را نمی گیرد و چون پایه های بلندی دارد، بیشتر به ارتفاع نیازمند بوده تا فضای بیشتر، شما می توانید حتی از کشوهای این میز استفاده کنید و وسایل دکوری شیک در آن ها قرار دهید.

محل های قرارگیری آینه و کنسول

 • سالن پذیرایی
 • اتاق خواب
 • اتاق خواب کودکان
 • راهرو
 • محیط کار

امکان استفاده از آینه برای میز و کنسول

شما زمانی که میز و کنسول پایه دار می خواهید استفاده کنید، می توانید از آینه های مختلف هم بهره بگیرید. همان طور که می دانید آینه ها در حال حاضر شکل و شمایل مختلفی دارند، آینه های مستطیلی، آینه های گرد و … از مدل های پر فروش در آینه ها و کنسول ها هستند. حتی شما می توانید علاوه بر آن ها از آینه های دیگر هم استفاده کنید. به کارگیری از آینه ها به بازتاب نور و زیباتر نشان داده شده خانه کمک می کند. حتی اگر شما می خواهید از دکورهای ساده استفاده کنید، با یک آینه می توانید آن را شکیل تر نمایید.

جنس پایه های میز کنسول پایه دار

در این مدل میز کنسول، پایه ها جزء لوازم مهم هستند، چون که ارتفاع آن ها بیشتر است و پایه ها در معرض دید بالاتری قرار دارند. از این رو جنس و کیفیت آن ها اهمیت زیادی دارد. شما برای انتخاب پایه ها می توانید از جنس های مختلف استفاده کنید. پایه های میز کنسول می تواند فلزی، استیل، چوبی و … باشند.

اگر شما در دکورها و لوازم هایتان از عناصر طبیعی استفاده کرده اید، می توانید پایه های چوبی را انتخاب کنید. اگر دکوراسیون کلاسیک دارید، پایه های چوبی برایتان گزینه خوبی است. اما در کنار آن می توانید چند مدل دیگر هم بهره مند شوید.

رنگ میز کنسول پایه دار

علاوه بر موارد گفته شده، بهتر است به سراغ رنگ این مدل کنسول برویم. رنگ محصولات چوبی جزء مهم ترین موارد به شمار می رود که انتخابات شما را سوق می دهد و روی دکوراسیون منزل شما تاثیر می گذارد. میز کنسول پایه دار جزء محصولاتی است که تنوع رنگی خیلی زیادی دارد و شما می توانید با هر سلیقه و هر سبک از یکی از این مدل محصولات استفاده کنید.

ست آینه کنسول مدرن و پایه دار

ست آینه کنسول مدرن و پایه دار

به عنوان مثال رنگ مشکی در میز و کنسول ها معمولا رواج زیادی ندارد، اما در میز و کنسول های پایه دار، رنگ مشکلی فوق العاده زیباست و شما می توانید با ترکیب کردن آن با المان های دکوری طلایی، یک میز و کنسول متفاوت نسبت به سایر آن چه که در خانه های دیگران است داشته باشید. حتی می توانید در این رنگ هم از آینه ها استفاده نکنید.

از طرفی رنگ های دیگر برای این مدل میز و کنسول وجود دارد که شما می توانید از آن ها استفاده کنید، به عنوان مثال رنگ های سفید وجود دارند که واقعا برای سبک های مدرن هم خوانی دارند. هر مدل مبل راحتی که شما داشته باشید، می توانید از این مدل میز کنسول ها استفاده و از آن ها بهره مند شوید.

مدل پایه میز و کنسول

یکی دیگر از مواردی که در میز و کنسول های پایه دار مهم است، نوع فرم پایه می باشد. نوع و فرم شکل و میز پایه دار سبب می شود تا شکل نمایش آن در خانه شما متفاوت باشد. اگر شما پایه های کنسول گرد، مستطیلی دوست دارید و این که اگر می خواهید پایه ها کمی متفاوت باشند و فرم آن ها منحنی باشد، می توانید فضای زیباتری برای خودتان رقم بزنید. دست شما در این مدل آینه و کنسول ها برای انتخاب هر مدل پایه ها باز است.

نکات مهم برای خرید آینه کنسول پایه دار

برای انتخاب و خرید میز کنسول پایه دار بهتر است به یک سری موارد توجه کنید تا بتوانید بهترین گزینه ها را انتخاب کنید که عبارتند از:

 • جای مناسب برای قرارگیری میز و کنسول را در نظر بگیرید.
 • رنگ و فرم میز به خصوص پایه های آن را متناسب با منزل تان انتخاب کنید.
 • پیش از سفارش حتما در مورد فروشگاه مد نظر تحقیق کنید.
 • اتصالات و پایه های میز و کنسول را بررسی نمایید.
 • اگر نیاز به کشو و شلف دارید، حتما مدل هایی که آن را دارند انتخاب کنید.
 • میز و کنسول پایه دار، طرح های ساده ای دارند، به دنبال طرح های پیچیده نباشید.

تزیین آینه کنسول

طرح میز کنسول باید به گونه ای باشد که بتواند حال شما را با هر بار دیدن خوب کند. علاوه بر این باید دقت داشته باشد که آینه کنسول منزل ما باید به نوعی انتخاب شود که همخوانی با مبل و میز تلویزیون و دیگر وسایل هماهنگی کامل داشته باشد.

میز کنسول باید تکمیل کننده منزل شما باشد. در این مورد هیچ شکی نیست اما علاوه بر آن که خود محصول باید زیبا باشد و نظر شما را جلب کند، باید به زیبایی تمام نیز تزیین شود و این موضوع به اندازه زیبایی خود میز و حتی بیش از آن اهمیت خواهد داشت.

تزیین آینه کنسول

تزیین آینه کنسول

تزئین میز کنسول به سلیقه خانم خانه بستگی زیادی دارد و نکته خوب آینه کنسول در این است که می توانید تزیئین کنسول را هرچند ماه تغییر دهیدو از تنوع چیدمان آن و لذت ببرید.

خرید آینه و میز کنسول اینترنتی

یکی از بهترین روش های خرید میز و کنسول پایه دار این است که مدل های متنوع از آن را مشاهده کنید، اگر شما می خواهید این کار را به صورت حضوری انجام دهید، از شما زمان و انرژی زیادی می گیرد، اما در خرید های اینترنتی می توانید این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن در فروشگاه های آنلاین انجام دهید.

در فروشگاه های اینترنتی مانند دکومبل دیجی کالا تنوع آن ها خیلی زیاد می باشد، شما می توانید انواع و اقسام این مدل ها را بررسی کنید و از آن ها بهره بگیرید. تنوع در خرید های اینترنتی آن قدر زیاد است که هر سبک و سلیقه ای را پوشش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *