دکوراسیون داخلی

راهنمای خرید میز جلو مبلی برای خانه های کوچک

راهنمای خرید میز جلو مبلی برای خانه های کوچک

میز جلو مبلی، از لوازمی که در طراحی داخلی اهمیت زیادی دارند و مردم امروزه می خواهند از آن استفاده کنند. جلومبلی سبب می شود تا شما بتوانید برای پذیرایی از یک فضای مناسب استفاده نمایید. میز جلومبلی، جلوی مبلمان قرار داده می شوند و امروزه جزء لوازم جدایی ناپذیر از مبلمان است که تاثیر منحصر به فردی در دکوراسیون داخلی می گذارد. شما هر مدل مبلی که انتخاب کنید، باید یک جلو مبلی هم برای آن تهیه کنید. مبل ها بدون جلو مبلی انگار کامل نیستند، این نشان دهنده کاربرد بی نظیر و اهمیت این وسیله است. امروزه جلومبلی ها تنوع زیادی دارند و هر کدام از یک سری مدل ها برخوردارند که متناسب با هر سلیقه ای است.

انواع مدل میز جلومبلی

شما با توجه به نیازها و سلیقه ای که دارید می توانید از مدل های مختلف جلو مبلی استفاده کنید که عبارتند از:

  • جلومبل چمدانی تاشو
  • میز ساده
  • میز چوبی
  • میز فلزی

جلومبلی چه تاثیری در دکوراسیون دارد؟

امروزه، مدل های مختلف جلو مبلی، تاثیر زیادی در دکوراسیون دارد، فضا، کاربرد و عناصر دیگر تماما در طراحی داخل موثر هستند، اما جلو مبلی جزء وسایلی است که زمانی که فردی به محل وارد می شود، در نگاه اول نظر او را جلب می کند.

جلو مبلی نه تنها برای منازل شما، بلکه برای دفاتر اداری هم به کار می رود و می توان آن را با در نظر داشتن محیط انتخاب کرد. به عنوان مثال جلو مبلی های مستطیلی شکل، محبوبیت بیشتری دارند، چرا که با هر مدل مبل تناسب دارند.

جلومبلی چوبی جدید

جلومبلی چوبی جدید

نکات انتخاب جلومبلی برای خانه های کوچک

گسترش زندگی شهری، افزایش جعمیت و تعداد ساختمان ها، سبب شده است تا خانه های امروزی نسبت به گذشته متراژ های کم تری داشته باشند و تا حد زیادی در حال حاضر آپارتمان نشینی در خانه های کوچک رواج خیلی بیشتری دارد.

آپارتمان های کوچک هم نسبت به گذشته نیاز به دکور و طراحی دارند. اما چطور می توان جلو مبلی های مناسب انتخاب کرد. در ادامه با دکو مبل همراه شوید.

از میز عسلی مدل چمدانی تاشو استفاده کنید

میز عسلی مدل چمدانی تاشو (4 عددی) یک محصول کاربردی و کمجا هست این محصول کوچک درحالت جمع شده در گوشه ای از خانه قرار می گیرد و در زمانی که شما نیاز به عسلی دارید میتوانید این محصول کاربردی را به راحتی باز کرده و مورد استفاده قرار دهید.

این مجموعه ی چهار عددی تاشو چمدانی دارای چهار عدد عسلی با رنگ براق می باشد هر کدام از عسلی ها به طول 47 عرض 38 و ارتفاع 47 سانتی متر هر چهار عدد به همین اندازه میباشد.

میز عسلی مدل چمدانی تاشو (4 عددی)

میز عسلی مدل چمدانی تاشو (4 عددی)

جلو مبلی تاشو جدید (چمدانی) با حجم کم و اندازه یکسان برای خانه هایی با فضای کم بسیار مناسب است تا بدون پر کردن فضای منزل در گوشه ای از آن گذاشته شود بزرگترین ویژگی این میز ها هم امکان تاشو بودن هست و هم یک اندازه بودن سطح هر چهار میز میباشد .

میز جلو مبلی با تعداد بالا عسلی را فراموش کنید

بعضی از میزهای جلو مبلی هستند که تعداد زیادی میز دارند. استفاده کردن از میزهای جلو مبلی بزرگ و تعداد میزهای عسلی زیاد سبب می ‌شود تا فضای پذیرایی شما جای کافی و گنجایش مناسب برای آن ها نداشته باشد و کوچک تر از آنی که هست به نظر برسد.

به همین دلیل اولین پیشنهادی که ما به شما داریم به این صورت می باشد که برای خرید جلو مبلی برای خانه های کوچک به سراغ محصولاتی برود که از تعداد کمتری میز عسلی برخوردارند. در خانه هایی که به فضای پذیرایی کوچکی دارند یک جلو مبلی کافی است و با دو عسلی معمولا می توان از مهمانان پذیرایی کرد.

شما می توانید با توجه به مدل مبلمان تان از جلو مبلی های مدرن و کوچک استفاده کنید. جلومبلی های که گرد هستند برای این فضاها و همینطور پذیرایی هایی که کوچک مناسب بوده و حتی شما می توانید از مدل جلو مبلی های استفاده کنید که می توان آن ها را داخل هم قرار داد.

جلومبلی سلطنتی منبت کاری شده مناسب نیستند

یکی دیگر از مواردی که با آن باید به آن ها توجه کنید این است که به سراغ میزهای جلو مبلی منبت کاری شده نروید. این میزها معمولاً در رنگ‌ های طلایی قهوه ‌ای، قهوه‌ ای سوخته، فندقی و رنگ های تیره تولید می شوند و مورد استقبال تعداد زیادی از مردم قرار می ‌گیرد؛ چرا که سبک کلاسیک داشته و معمولا با بیشتر مبل های سلطنتی قابل هماهنگ هستند.

جلومبلی سلطنتی

جلومبلی سلطنتی

این میز ها معمولاً سه عدد جلو مبلی دارند و دو عدد عسلی و یک میز جلو مبلی بزرگ برایشان در نظر گرفته می‌ شود که معمولاً برای سرویس های ۹ نفر مناسب است اگر فضای منزل شما کوچک است سعی کنید به سراغ میزهای جلومبلی های منبت کاری شده و میزهای سنگین و چوبی نروید.

استفاده از میزهای جلو مبلی مینیمال

میزهای جلو مبلی سبک مدرن و مینیمال در چند سال گذشته بسیار محبوب شده است و امروزه خیلی از خانه های زوج های جوان و خانه هایی که سبک دکوراسیون مدرن دارند به سراغ این مدل جلو مبلی ها می روند این محصول معمولا با مبلمان و میز تلویزیون جدید و مدرن در بازار هماهنگی کاملی را دارند، این میزها برای خانه های کوچک گزینه مناسبی است؛ چرا که معمولاً در آن ها مبل ها سبک و راحتی می باشند و به اندازه سبک های کلاسیک سنگین نیستند.

جلومبلی مینیمال

جلومبلی مینیمال

شما می توانید از آن ها به راحتی استفاده کنید، این مدل ها معمولاً تعداد میز عسلی های کمتری دارند و شما می توانید از آن ها بهره بگیرید؛ لازم به ذکر است که جلو مبلی هایی که به این صورت ساخته می ‌شوند و استیل هستند معمولا طول عمر بالایی داشته و شما می توانید سالیان سال از آن ها استفاده کنید و از آن جایی که از رنگ های روشن معمولاً متمایل به سفید در تولید آن ها استفاده می شود و ممکن است که در آن ها از آینه ها هم استفاده کنند. این مدل جلو مبلی به بزرگتر نشان دادن فضای شما کمک زیادی می کند.

میز جلو مبلی کمجا

میزهای طرح لانه ای برای خانه هایی که فضای کمی دارند، گزینه خیلی مناسبی است، چون که آن ها به صورت کشویی در هم دیگر قرار داده می شوند و به همین دلیل به فضای بالایی هم نیاز ندارند؛ این میزها داخل هم دیگر قرار گرفته و هر موقع که شما نیاز دارید می توانید از آن ها بهره بگیرید. اگر شما سبک طراحی مدرن دارید و مبلمان تان را هم راحتی می باشد، بهتر است از رنگ سفید و متمایل به روشن استفاده نمایید.

فضای مناسب برای قرارگیری میز

هنگامی که شما قصد دارید تا میز عسلی و میز جلومبلی بخرید، باید پیش از خرید، بررسی کنید که ببینید که آیا با سایر وسایل هماهنگی دارد یا نه، اگر شما فضای زیادی ندارید نیازی نیست تا از یک جفت استفاده کنید. شما می توانید میزها را طوری قرار دهید تا چند مهمان بتوانند از یک میز استفاده کنند. چیدمان مبل ها، نحوه قرارگیری میز و … تماما روی فضای محل زندگی شما تاثیر دارد. اگر فضای خانه تان خیلی کوچک است، تنها می توانید از جلو مبلی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *