دکوراسیون داخلی

نکاتی مهم خرید آینه و کنسول + عکس و محل قرار گیری

نکاتی مهم خرید آینه و کنسول + عکس

دکوراسیون منزل از لوازم زیادی برخوردار است که هر کدام از آن ها از یک سری قابلیت ها تشکیل شده و تاثیر زیادی رو زیبایی محیط می گذارد. یکی از لوازمی که امروزه محبوبت زیادی پیدا کرده است و افراد علاقه زیادی به آن دارند، آینه و کنسول می باشد نکاتی مهم خرید آینه و کنسول + عکس و محل قرار گیری این محصول زیبا را با هم در دکومبل برسی می کنید در ادامه با ما هراه باشد .

آینه و کنسول دو وسیله متفاوت و با هم ترکیب شده اند که می توانید از آن در بخش های خانه استفاده کنید، این وسیله جزء لوازمی است که تغییرات زیادی در محیط شما ایجاد می کند. اگر شما به دنبال این هستید که با هزینه مقرون به صرفه یک تغییر جدی در دکوراسیون خود ایجاد کنید، بهترین کار این است که از یک آینه و کنسول جدید استفاده کنید. در ادامه نکاتی را درمورد خرید آن ها و ویژگی هایشان به شما می گوییم با فروشگاه آنلاین دکومبل همراه شوید.

تاثیر آینه و کنسول روی دکوراسیون

آینه و کنسول یکی از لوازم دکوری است که در زمان ورود افراد به یک محل، نظرات دیگران را به خودش جلب می کند، به همین دلیل افراد در خرید لوازم دکوراتیو روی آن حساسیت نشان می دهند و می خواهند تا جذاب باشد تا خانه یا محیط شان را زیباتر نشان دهد.

تاثیر آینه و کنسول روی دکوراسیون

تاثیر آینه و کنسول روی دکوراسیون

میز کنسول خودش در مدل ها و رنگ های مختلف وجود دارد که هر کدام از آن ها می توانند از یک زیبایی و جذابیت برخوردار باشند، تنوع مدل های آن به شما کمک می کند تا از بین آن ها، با توجه به سلیقه تان یکی از آن ها را انتخاب کنید.

آینه و کنسول چوبی مدرن

در بین مدل های متنوع آینه و کنسول یک سری از آن ها هستند که محبوبیت بیشتری داشته و نسبت به سایر لوازم به خانه های آپارتمانی امروزی بیشتر می خورند، یکی از آن ها آینه و کنسول چوبی مدرن است، همان طور که می دانید کنسول با آینه عرضه می شود، در این مدل آینه شکل ساده دارد، اما میز کنسول چوبی می تواند مدل های مختلف داشته باشد و با رنگ های روشن، سفید و حتی چوبی تزئیین شود شما برای ست منزل می توانید با خرید میز تلویزیون مدرن منزل خود را تکمیل کنید.

این مدل در خانه های با متراژ پایین و آپارتمانی گزینه مناسبی است چون که فضای کمی را اشغال می کند.

آینه و کنسول سلطنتی

یکی دیگر از مدل های آینه و کنسول که ویژه کلاسیک پسندهاست، مدل سلطنتی آن می باشد که در طراحی و تولید آن از رنگ های تیره و چوب های کلاسیک استفاده می شود و در کنار آن روی بدنه کنسول کار زیادی می شود و شما می توانید کارهای منبت کاری و خراطی را روی آن مشاهده کنید.

این مدل محصول برای خانه های با متراژ بالا و سبک دکوراسیون سنتی و کلاسیک گزینه مناسبی است، اگر شما مبلمان کلاسیک هم دارید بهتر است این مدل آینه و کنسول را انتخاب کنید.

آینه و کنسول ترکیبی

مدل ترکیبی، آینه و کنسول هایی هستند که از سبک های مختلف در آن ها به کار رفته است، یعنی این که هم زیبایی ظاهری دارند و روی آن ها کار شده است، هم این که سادگی خودش را حفظ کرده است. این آینه ها و کنسول ها ترکیبی از هنرهای کلاسیک و مدرن هستند و شما می توانید آن را به رنگ روشن و تیره تهیه کنید.

آینه کنسول فلزی

آینه کنسول فلزی

محل آینه و کنسول

در دکوراسیون پس از انتخاب آینه و کنسول، جای آن را باید در نظر بگیرید. فضایی که اینه و کنسول باید در آن ها قرار بگیرید، باید با توجه به فضا و نحوه چیدمان انتخاب شود و آینه و کنسول با توجه به فضای آن خریداری شود. اما معمولا بهترین محل قرارگیری آینه کنسول در بخش ورودی منزل یا بخش ورودی سایراتاق هاست، حتی شما می توانید آن را در سالن پذیرایی هم قرار دهید. اگر در سالن پذیرایی این محصول را می گذارید، بهترین کار این است که وسایل دکوری هم روی آن قرار دهید.

اگر شما منزلی دارید که راهروی های بلند داخل آن به کار رفته است، می توانید آینه و کنسول را در آن جا قرار دهید تا با بازتاب نور هم فضا را بزرگ تر به نظر برساند و هم این که راهرو زیباتر کند. استفاده از آینه و کنسول در جاهای مختلف منزل می تواند تاثیر زیادی در زیبایی آن جا بگذارد.

در خرید آینه و کنسول باید به چیزهایی توجه کنیم؟

 • سبک و نوع دکوراسیون
 • اندازه میز کنسول
 • طراحی میز کنسول
 • نوع و مدل آینه
 • رنگ میز
 • جنس میز کنسول
 • فضای منزل
 • سلیقه شخصی شما
 • قیمت خرید
 • میزان بودجه

چطور میز کنسول ها را زیباتر کنیم؟

میز کنسول در این ترکیب نقش پر رنگی را ایفا می کند. میز کنسول بخش مهمی برای جذابیت و زیبایی این محصولات به شمار می رود. میز کنسول را شما می توانید با در نظر گرفتن یک سری نکات ساده خیلی زیباتر کنید. اگر شما میز کنسول را می خواهید به دیوار بچسبانید، می توانید روی آن را با یک سری وسایل دکور تزئیین کنید.

آینه کنسول شیشه ای

آینه کنسول شیشه ای

اگر سبک دکور شما مدرن است، می توانید با آینه های ساده و گرد، سبک سادگی را حفظ کنید، اگر از آینه استفاده نمی کنید، می توانید چند تا آینه دیواری استفاده کنید.

روی دیوار پشتی کنسول هم می توانید از تابلوهایی با توجه به سبکی که دارید استفاده کنید و آن ها را تهیه نمایید. روی میز کنسول را سعی کنید، خالی نگذارید شما می توانید با چند وسیله شیک و زیبا حتی با لوازم قیمتی روی آن ها را تزئیین کنید، در برخی موارد از قاب عکس هم می توانید بهره بگیرید.

مهم ترین نکات خرید آینه کنسول

 • پیش از خرید آینه و کنسول فضایی که قرار است آن جا نصب شود را اندازه بزنید.
 • به نوع و کاربرد آینه و کنسول خیلی توجه کنید.
 • اگر آینه و کنسول با مبلمان شما هم خوانی ندارند، آن را تهیه نکنید.
 • در بین مدل های آینه و کنسول، نوع سلطنتی آن، گران قیمت ترین آن ها به شمار می رود و تنوع زیادی دارند.
 • اگر در این زمینه تجربه ندارید، می توانید از راهنمایی یک دیزاینر و یا طراح دکوراسیون کمک بگیرید.
 • بودجه و هزینه ای که می خواهید برای خرید پرداخت کنید هم در نظر بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *