دکوراسیون داخلی

چگونه میز تلویزیون را تزئین کنیم + عکس

چگونه میز تلویزیون را تزئین کنیم

توجه به تزیین میز تلویزیون در دکوراسیون داخلی هر خانه،  بسیار مشهود است، همان طور که می‌دانید عناصر بسیار زیادی برای دکور کردن این قسمت وجود دارد، اما اینکه کدام ایده زیباتر و هماهنگ‌تر با دکوراسیون داخلی منزل شماست، قابل تامل بوده و جای بحث دارد

1. تزیین میز تلویزیون شیشه‌ای

میز تلویزیون شیشه‌ای توسط آیتم‌های زیادی انجام می‌شود یعنی هر چیزی را که مد نظر داشته باشید می‌توانید برای تزیین استفاده کنید از جمله:

 • مجسمه
 • گلدان
 • ظروف
 • قاب عکس
 • جعبه‌های تزئینی

2. تزیین میز تلویزیون با گلدان

تزیین میز تلویزیون را می‌توان با گلدان‌ها انجام داد. گلدان‌ها در سایز‌ها و جنس‌های مختلفی نیز وجود دارند که متناسب با ابعاد تلویزیون و میزتان قادر خواهید بود از آن‌ها استفاده کنید، اگر تمایل به استفاده از گلدان‌های سایز بزرگ دارید آن‌ها را کنار میز تلویزیون و بر روی زمین قرار دهید به طوری که جلوی تلویزیون را نپوشاند. اگر روی گلدان تعدادی گل طبیعی قرار دهید به زیبایی هر چه بیشتر آن افزوده‌اید.

تزیین میز تلویزیون با گلدان

تزیین میز تلویزیون با گلدان

3. تزیین میز تلویزیون با مجسمه

مجسمه‌ها به گونه‌ای هستند که خلاقیت ذهن سازنده را به تصویر میکشند، معمولا مجسمه‌هایی که در کنار میز تلویزیون قرار می‌گیرند سایز بزرگتری دارند و جلب توجه می‌کنند،  همچنین بهتر است علاوه بر در نظر گرفتن جنس میز تلویزیون، مجسمه‌ها با دکوراسیون‌های مختلف نیز هماهنگی داشته باشند.

4. تزیین میز تلویزیون با بالش

اگر در مجله‌های مد جستجو کنید خواهید دید از بالش در کنار میز تلویزیون استفاده شده است، بالش‌هایی که برای تزیین میز تلویزیون استفاده می‌شوند از نوع دکوری هستند، همچنین بالش‌ها را می‌توانید زیر میز تلویزیون قرار دهید یا اگر میز تلویزیون بر روی زمین قرار گرفته آن را در کناره‌ میز بچینید

5. تزیین میز تلویزیون چوبی

چوب‌ها در رنگبندی هایی مختلف از روشن تا تیره متغییر هستند و هیچ وقت هم از زیبایی آن‌ها کاسته نخواهد شد،  تزیین میز تلویزیون چوبی را می‌توان با وسایل آنیتک یا مدرن نیز انجام داد. حتی می‌توان با تعدادی کتاب یا ریسه‌های LED تزیینی به زیبایی هرچه بیشتر میز تلویزیون چوبی افزود و با سایر لوازم چوبی مانند جا کفشی ست کرد.

6. تزیین میز تلویزیون مشکی رنگ

تزیین میز تلویزیون مشکی رنگ را با آیتم‌های مختلفی نیز می‌توان انجام داد، معمولا به دلیل رنگ تیره بکاررفته در این میزها سعی می‌شود از رنگ‌های مختلف و مخالف برای تزیین استفاده کرد تا جلوه‌ای بیشتر داشته باشند. رنگ‌های پرکاربرد در تزیین میز تلویزیون را در این قسمت نام میبریم

 • سفید
 • قرمز
 • زرد
 • بژ
 • صدفی
 • سبز
 • صورتی

البته که هیچ محدودیت رنگ برای تزیین میز تلویزیون مشکی وجود ندارد و تنها رنگ‌هایی که بیشترین استفاده دارند را در بالا قید کردیم

7. تزیین میز تلویزیون با وسایل ساده

وسایل بسیار ساده‌ای وجود دارند که شاید هرگز به کاربرد آن‌ها توجه نکرده باشیم، اما از همین وسایل بسیار ساده نیز می‌توان برای تزیین میز تلویزیونتان استفاده کنید، در ادامه نام تعدادی وسایل بسیار ساده برای تزیین میز تلویزیون نام برده شده است که مطابق با سلیقه‌تان می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید از جمله:

 • تابلو دیواری
 • ساعت رو میزی
 • تنگ شیشه‌ای
 • بشقاب دیواری
 • آینه
 • سبدهای حصیری

8.  تزیین میز تلویزیون سفید

رنگ‌های روشن طرفداران مخصوص خود را دارد، رنگ‌های شیری، استخوانی، سفید، کرم و … جزو رنگ‌های روشن هستند، توجه کنید که تزیین میز تلویزیون سفید همتناسب با سبک دکوراسیون منزل استفاده ‌شود، بنابراین اگر از سبک سلطنتی برای دکوراسیون منزلتان استفاده کرده‌اید بهتر است سراغ آیتم‌هایی بروید که حس لوکس بودن را به شما می‌دهند، در این آیتم‌های تزیینی از رنگ‌های طلایی، بنفش و حتی بژ هم می‌توان استفاده کرد، اما اگر سبک دکوراسیون و چیدمان منزلتان مدرن است از آیتم‌هایی که ساده هستند استفاده کنید تا هماهنگی به وجود آید.

9. تزیین میز تلویزیون عروس

تلویوزن یکی از اجزای مهم جهیزیه عرس به شمار می رود تزیین میز تلویزیون عروس به عنوان یک عنصر تزیینی مهم در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن است و باید از ایده های شاد و خلاقانه استفاده کرد تا زیبایی خانه دو چندان شود. در ادامه چند ایده برای تزیین میز تلویزیون عروس با شما به اشتراک می گذاریم:

یک گلدان با گل‌های تازه روی میز تلویزیون قرار هید، این کار جلوه زیبایی به نشیمن منزل زیبای شما می‌دهد. می‌توانید از گل‌های طبیعی یا مصنوعی استفاده کنید و آن‌ها را با یک وسیله دکوراتیو مثل یک سبد یا یک سنگ بزرگ قرار دهید.

تزیین میز تلویزیون عروس

تزیین میز تلویزیون عروس

برای تکمیل کردن تزین میز تلویزیون از شمع‌ های تزینی استفاده کنید انتخاب شمع‌های با رنگ و اندازه‌های متفاوت و قرار دادن آن‌ها در یک پایه شیشه‌ای یا فلزی، تأثیر زیبایی‌زا و آرامش‌بخشی را ایجاد می‌کند.

همچنین برای زیبایی بیشتر خانه عروس قرار دادن شیشه‌های تزئینی یا شیشه‌های مجسمه‌ای فراموش نشود با قرار دادن چند قطعه شیشه تزئینی یا شیشه‌های مجسمه‌ای بر روی میز تلویزیون، می‌توانید تم دکوراسیون اتاق خود به صورت چشم گیری کامل کنید. از شیشه‌های با رنگ‌های زنده و طرح‌های جذاب استفاده کنید تا به چشم بیایند

10. تزیین میز تلویزیون با کتاب

استفاده از کتاب‌ها به عنوان تزیینی بر روی میز تلویزیون می‌تواند به دکوراسیون شما بسیار زیبا و منحصر به فرد و کلاسیک جلوه بدهد. در ادامه چند ایده برای تزیین میز تلویزیون با کتاب‌ها را برایتان آماده کرده ایم: استفاده از برخی از کتاب‌های خاص: قرار دادن چند کتاب با جلد زیبا و جذاب روی میز تلویزیون، می‌تواند تم منزل شما را بسیار زیبا کند می‌توانید از کتاب‌های قدیمی، کتاب‌های با رنگ‌های زنده و شاد، یا کتاب‌هایی با موضوعات مورد علاقه خود استفاده کنید محدودیتی نیست.

11. تزیین میز تلویزیون با نمد

خانم های ایرانی به خوش سلیقگی و هنر مند بودن معروف هستن و به قول معروف از هر انگشتش، هزار هنر می ریزد برخی خانم های با خلاقیت و کارهای هنری منازل خودشون را تزیین می نمایند. برای تزیین میز تلویزیون با نمد می توانید عروسک نمدی، گلدان نمدی، کتاب نمدی و لوازم های دکوری دیگری را درست کنید و آن را روی میز تی وی قرار دهید.

تزیین میز تلویزیون با نمد

تزیین میز تلویزیون با نمد

همچنین برای تزیین میز تلویزیون با نمد می توانید دیوار پشت میز تلویزیون خود را با استفاده از گل های نمدی تزیین کنید که بسیار زیبا و خلاقانه است.

کدام میز برای تلویزیون دیواری بهتر است؟

برای انتخاب بهترین نوع میز برای تلویزیون دیواری، بهتر است به سبک دکوراسیون منزلتان توجه کنید، بنابراین اگر سبک دکوراسیون شما کلاسیک باشد میز شما باید طرح دار و همراه با منبت کاری باشد، برای سبک خانه برای میز تلویزیون گزینه‌های خاصی را پیش رو دارید. اما در اکثر موارد یک میز ساده چوبی می‌تواند دکوراسیون منزلتان را مدرن کند، بنابراین می‌تواند بهترین گزینه برای میز تلویزیون باشد.

میز تلویزوین دیواری

میز تلویزوین دیواری

مزیت خرید اینترنتی میز تلویزیون

در خرید میز تلویزیونی به صورت اینترنتی شما با مدل‌های فراوان،در طرح‌های مختلف روبه رو هستید، در فروشگاه‌های دکوراسیون و گالری‌های صنایع چوبی امکان ارائه همه محصولات در یک مکان نیست، اما  خرید اینترنتی از سایت‌های معتبر به شما این امکان را می‌دهد که بتوانید دسته‌ بندی متفاوت با قیمت‌های متنوع را مشاهده کنید، مشاورآنلاین می‌تواند در هر ساعتی از شبانه روز شما را  برای یک انتخاب مناسب راهنمایی کند.

نتیجه گیری

در این مقاله توانستیم به پرسش چگونه میز تلویزیون را تزئین کنیم پاسخ دهیم، برای تزیین میز تلویزیون باید دکوراسیون منزل‌تان را در نظر بگیرید، یعنی اگر سبک خانه‌ی شما مدرن است، میز نیز باید ساده و ظریف دیزاین شود و اگر سبک کلاسیک مورد پسند شماست، بهتر است از میزهای منبت کاری شده استفاده کنید. 

2 دیدگاه در “چگونه میز تلویزیون را تزئین کنیم + عکس

 1. الناز گفت:

  چقدر خوب توضیح دادید. ممنون از شما. خیلی کاربردی بود

  1. مهرسا دکو مبل گفت:

   خواهش میکنم ممنون از توجه و وقتی که گذاشتید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *